CHCESZ ZMNIEJSZYĆ EMISJĘ LZO?

Zostać neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla? Zostać akredytowanym PAS 2060?

Redukcja LZO?

LOTNE ZWIĄZKI ORGANICZNE – CO TO JEST?

Ponieważ presja na środowisko stale rośnie, z przyjemnością oferujemy naszym klientom kilka sposobów, w jakie możemy pomóc w zmniejszeniu ich emisji LZO (lotnych związków organicznych). LZO są emitowane jako gazy z niektórych ciał stałych lub cieczy.

LZO obejmują różne chemikalia, z których niektóre mogą mieć krótko- i długoterminowy niekorzystny wpływ na zdrowie i środowisko. LZO są emitowane przez szeroką gamę produktów liczących tysiące.

NASZE 4 NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO REDUKCJI LZO

40 LAT DOŚWIADCZENIA

Unic International to wiodący specjalista ds. redukcji LZO w przemyśle lakierniczym. Wywodzący się z Wielkiej Brytanii wielokrotnie nagradzany producent może pomóc Ci osiągnąć cele w zakresie redukcji LZO, pomóc w pracy na rzecz osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i uzyskania akredytacji PAS 2060.

Przez ostatnie 40 lat byliśmy liderami branży w projektowaniu i produkcji myjek do pistoletów natryskowych o niskiej zawartości LZO. Niektóre z naszych urządzeń mogą pomóc Ci zaoszczędzić 80% bieżących kosztów eksploatacji, zapewniając niezwykle wysoki zwrot z inwestycji w szybkim czasie.

LOTNE ZWIĄZKI ORGANICZNE (LZO) W BRANŻY LAKIERNICZEJ

Lotne Związki Organiczne (LZO) stanowią istotny czynnik w branży lakierniczej, a ich kontrola ma kluczowe znaczenie dla ochrony środowiska i zdrowia pracowników. LZO to substancje chemiczne, które łatwo odparowują w temperaturze pokojowej. W branży lakierniczej są one używane jako rozpuszczalniki w lakierach i farbach, a także jako dodatki w procesach lakierowania. Do najczęściej spotykanych LZO należą benzen, toluen, ksylen, etanol, aceton i metanol.

Lotne Związki Organiczne są istotnym wyzwaniem dla branży lakierniczej ze względu na ich negatywny wpływ na zdrowie ludzi i środowisko. Jednakże dzięki odpowiednim praktykom i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym Unic możliwe jest skuteczne ograniczenie emisji LZO, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza i ochrony zdrowia pracowników. Wdrażanie środków redukcyjnych jest kluczowym krokiem w kierunku bardziej zrównoważonej i ekologicznej branży lakierniczej.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, w jaki sposób Unic może pomóc Twojej firmie zredukować LZO.